Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem fordítani a Diabolik...

Elkezdtem fordítani a Diabolik Lovers Haunted dark bridals játéknak a részeit, de ezt nem nagyon értem. Valaki segítene lefordítani?

Figyelt kérdés
Well, if there's meal that comes tumbling in without me doing anything, then I'd welcome it. Aki nem ismeri az animét és a játékot arról szól, hogy egy lánynak különleges vére van ami a vámpíroknak nagyon ízlik és, bemegy a házba amiben a vámpírok vannak és választani kell egy vámpír.

2016. jún. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Huhh, ez elég nehéz mondat (nem tudok jól angolul, bocsi :( ).

Ezt nem lehet jól lefordítani, legalább is én nem tudom...:/ kajáról van szó, meg hogy valaki elfogadná :D

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de át tudnád esetleg küldeni, amit eddig fordítottál? Szeretem a DL-t :3

2016. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megpróbáltad de ,csak most kezdtem fordítani a játékot Shu részéről ( mert ő a kedvencem) ha kell a Shu-s rész akkor majd szólok, hogy mikor van kész. :)
2016. jún. 30. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszéltek, nincs ebben semmi extra, hogy nehéz legyen.


"Nos, ha van olyan étel, ami anélkül bukfencezik be, hogy én bármit is csinálnék, akkor tárt karokkal fogadom."


Mivel vámpír, kaja alatt gondolom a potenciális "véradókra" gondol.

2016. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a segítséget! :)
2016. jún. 30. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!