Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljen túl? (Többi lent)

Hogyan éljen túl? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hányan ismeritek Boldzert (Bogos Csaba) , de én őrülten beleszerettem. Ugye nem jöhetünk össze mert eleve 446 km választ el egymástól. Meg egy magam fajta lánnyal nem járna. Hogyan heverjem ki?

2016. jún. 29. 13:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg gondolom van barátnője, meg ismeretlennek nem járna, meg úgy. Bárhol látom egyből a sírógörcs kerülget, vagy elsírom magam. Inkább a második a gyakoribb!
2016. jún. 29. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a srácot, de az a helyzet, hogy találnod kell valaki mást. Most körülötte járnak a gondolataid, de talán hátha egyszer belép valaki olyan az életedbe, aki segít elfelejteni őt :-)
2016. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Az a baj, hogy kerek 1 éve nézem a videóit YouTube- on és amikor rátaláltam akkor nagyon megtetszett. Ez egyre jobban változott át szerelemmel. És ma nem tudtam másra koncentrálni!

Válaszok jöhetnek még.

2016. jún. 29. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Próbálj privát levelet küldeni neki, de először csak próbálj összebarátkozni vele. Ha meg simán megy, szépen mehetsz előre.


2. Kezdj el te is videózni. A videósok általában jóban vannak egymással. ez is egy ugrópont.


3. Vagy próbáld elkerülni a videóit vagy nézzél minél többet belőle. Amikor nekem tetszett egy lány, egyszer elmentem ahhoz az iskolához ahova jár, leöltem egy padra és visszagondoltam hogy mi mindent éltem meg azzal a lánnyal (soha nem voltunk együtt). Kemény fél óra mulva úgy álltam fel mintha nem is szerettem volna soha. Lehet kegyetlen idióta vagyok, de na. Nem szenvedhetünk örökké.

2016. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Az első opcióval az a gond, hogy már kétszer is irtam neki ( egyszer, mikor megkérdeztem, hogy jön e a Debreceni Play It-ra, másodszor pedig amikor a szülinapja volt és felköszöntöttem. Látni látta, csak nem írt vissza)



2. Ezen gondolkoztam én is, csak nem állnak rendelkezésemre olyan eszköz ami videózáshoz kell. ( a mobilomo végül is lehetn)



3. Nem tudnék lenni a suliba elé, mivel Pécsen lakik.

2016. júl. 1. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Xdxd az egy nyomorek
2016. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!