Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem érdekelne mondjuk ilyen...

Engem érdekelne mondjuk ilyen egyszerűbb adminisratív irodaiközmunka arra hol tudnék jelentkezni?

Figyelt kérdés

Amihhez nem kell szinte semmi elég mondjuk egy alapfokú informatikai számítástechnikai tudás és csak ilyen postabontás ijtatás stb ilyen munkára gondolok


A munkaügyi központon kívűl máshol nem hirdetnek meg ilyen jellegű közhasznú munkát ?



#közhasznú #adminisztrativ-irodai munka.
2016. jún. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán közmunka.
2016. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs is semmilyenn féle adminisztratív közmunka?:-O
2016. jún. 29. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással kizárt. :)
2016. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látom nagyon élvezik ,hogy szemétláda-tetűláda módra a betűtévesztések miatt lefikázzák a kiírt feltett kérdésemet és engem is.


De már megírtam egy másik kérdésem gyanánt,hogy ha nem bírnak normálisan rosszízű megjegyzésektől eltekintve válaszolni kommentelni az én kiírt kérdéseimre akkor inkább ne is válaszoljon senkisem!!!


Mert még egy ilyen én sem leszek ilyen békés hanngnemű béketűrő!!!

2016. júl. 1. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!