Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi?

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Van két példaképem.1-ik Tóth Andi a másik Alföldi Robi.

Andi nagyon szép kedves,vicces,aranyos, jó lelkű egy lány azért is a példaképem de már egy ideje olyan képeket rak fel amin kint van a melle és nekem ez a mai divat nem jön be egyáltalán.

Robi meg azért a példaképem mert mutatott a

valamit amit elért az életben.Gyerekkorában is tehetséges volt.Nagyon bírom amit csinál.A külseje miatt is a példaképem.Tetszik az hogy mindig elegánsan van felöltözve.De ma feltették azt a videót hogy "vigyél el magaddal" éppen Robit vitték el.Elég fura haja van.Mintha rövidebb lenne a haja, a feje tetején pedig nagyobb haja van amit befestett szürkére és már beletúr a hajába.Ez nekem nem tetszik.Valamit ezzel lehet kezdeni?Nagyon jól állt neki a régebbi haja de sosem láttam hogx beletúrt volna a hajába.



#Alföldi Róbert ##help segítség
2016. jún. 29. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Írjál nekik e-mailt. Biztos, hogy értékelni fogják a panaszaidat, és azonnal lépéseket tesznek, hogy a kérésednek megfelelően átalakítsák a külsejüket.
2016. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szsrintem max videót tudnék elküldeni mert nemigen találtam lehetőséget hogy Robit elérjem.Ugyanis már felakartam keresni így írtam sokmibdenkinek.Pl húgának,sajtósának,fb oldalára de nem kaptam sose jó hírt, ha elmennék előadáaára tudnék vele találkozni csak java részt este van és messze is van így nem engednek el egyedül.Pedig oda egyedül szeretnék menni.Nem engedtek még el az előadására.Nem tudom mit tegyek hogy kommunikálni tudjak vele.Az internetet tudom hogy nézi de nem tudom hogyan érhetném el.Valami tanács esetleg?
2016. jún. 30. 08:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!