Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS: Mikor jön ki a teen...

FONTOS: Mikor jön ki a teen wolf 6. évadának 1. része?

Figyelt kérdés

Már fent kellene hogy legyen és gondoltam arra hogy Dylan balesete miatt csúszik?

Ti tudtok valamit?



#6. évad #Teen Wolf #tyler posey #Holland Roden #Dylan O’Brien #Fakasbőrben #Scott Mccal #Stiles Stilinski. Lydia
2016. júl. 1. 15:49
 1/3 anonim válasza:
Hát az első előzetes július 24.-e körülre várható, és a San Diegó-i Comic Con-on mutatják elvileg be. LEhet öszre, de még senki se tudja, de már én is nagyon várom *-* Ha van kedved, írj rám privátba, és beszélgethetünk:)
2016. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Olyasmit olvastam, hogy 2016. Július 5. volt az eredeti időpontja az amerikai premiernek de ezt el kellett halasztani így vagy nagyon-nagyon nyár végén (de ezt kétlem) vagy ősszel valamikor. Remélem minnél hamarabb mert nagyon várom. Az 5. Évadot 2 nap alatt kivégeztem a neten feliratosan. Úgyhogy már tűkön ülök :D .
2016. júl. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jeff, a producer mondta a Comic-Conon, hogy a 6. lesz az utolsó évad és novemberben lesz a premier!
2016. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!