Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha rohadtul utálom a...

Az baj ha rohadtul utálom a mai gyerekeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Azért egy kicsit konkrétabb is lehetnél. A bőgésüket utálod, vagy ha bekakilnak?
2016. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyan bunkók 11 éves kortól
2016. júl. 1. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Eléggé annak tűnsz, ez igaz... de talán még lehet rajta segíteni. Az, hogy ez egyáltalán felmerült benned, mindenesetre biztató. Amúgy hány éves vagy?
2016. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16
2016. júl. 2. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valamelyest érthető... serdüléskor az ember megváltozik, új utakat keres (tehát sok mindent elutasít, ami odáig természetes volt neki), és türelmetlen is lehet.


Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz ezzel túl sokat, hanem inkább arra koncentrálj, ami jó, vagy amin te magad tudsz változtatni. Rendezd te az életedet, amíg még van rá lehetőséged.


Aztán később, ha már megkomolyodsz, türelmesebb is leszel majd. Fogsz még sokat változni, ne félj.

2016. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pontosabban a tiniket utálom olyan hülyék meg faszok
2016. júl. 2. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mondod? Engem volt hogy meg dobaltak kovel amikor elsetaltam az ovoda mellett... Az altalanos iskolasok meg rosszabbak. Hihetetlen ez a mai vilag komolyan
2016. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Ja és ha visszamersz szólni hogy: ne dobálj kővel hülyegyerek még neki áll feljebb meg a kedves szüleinek!

2021. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!