Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress megbizhatò...

Aliexpress megbizhatò oldal? -Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aliexpress-ről szeretnék rendelni cipőt... Találtam nike-adidas cipőket meglepően olcsòn KB:10-15$

Megéri megrendelni? Nem vernek át? Ha nem olyan minőségben kapom a cipőt mint ahogyan azt vártam, mit tudok csinálni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 1. 17:06
 1/5 EMOxXx válasza:

Ne rendeld meg. Egyrészt azért, mert nem tudom hány nap mire megjön. Más részt pedig azért, mert hamisítványt kapsz. És biztos, hogy szar minőségű lesz.

Vissza küldeni biztos nem tudod.

Ha mát nike/adidas cipőt akarsz venni, akkor a Hervis-ben vedd meg.

2016. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. júl. 1. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszadó biztosan nem vett még nike cipőt aliexpressen...én már több párat is vettem. Több van,ami 3 éve megvan és semmi baja sincs. Teljesen olyan,mint az eredeti. Sőt megkockáztatom,hogy az is. Egyébként nagyon sok elado eredetit árul, csak nem mentek át a minőségellenőrzésen, mert mondjuk a pipa 1 milliméterrel lejjebb van stb....

De amit 10-15 dollárért árulnak azt lehet én sem venném meg,mert ott valami nem stimmel...nézd meg az elado értékeléseit. Ha sok és jo ertékelése van,akkor oké,ha nem,akkor keress másik eladót...

2016. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Amugy adidas superstar men cipot talaltam 15$ szoval nem éri megvenni?:)
2016. júl. 2. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a termék es az eladó értékeléseit...
2016. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!