Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a fővárosi autópiac?

Milyen a fővárosi autópiac?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok érdeklődni szeretnék milyen a piac? Érdemes 120 km ről felutaznom?Melyik pályaudvar van legközelebb? Köszönöm :)

2016. júl. 1. 20:01
 1/1 anonim válasza:
Nem, nem érdemes felutazni. Én jártam ki saját autókat eladni, amiket Németországból hoztunk. Elképesztően kevés ember jön ki, mert nem túl bizalomgerjesztő a légkör egy " hétköznapi,, ember számára. Jöttek a tezsvírek, románok, a hasitasis, susogós nacis kereskedők... akiknek a mi autóink túl jók voltak és magára arra a lepra telepre túl jók voltak. Szóval üzletileg felejtős. Vevőként sem ajánlom, hogy felutazz. Elképesztő mennyire hülyének nézik az embereket. Olyan tákolás megy ott, hogy az áll leesik:) Én voltam kint kb. 6-7 alkalommal, megismerkedtem pár emberrel, kereskedővel, stb. Sokan nem is akarnak eladni, vagy venni autókat. Van egy pár kereskedő, akinél látni némi forgást( ad el és vesz autókat), de a többségnél irreálisan, a piaci ár felett kirakott autók vannak, szépen kinyalt, műszakilag alja állapotban. Én tudom mi megy a háttérben, de ezt hagyjuk. Én azt a 60 kilométert is megbántam alkalmanként amit utaztunk.
2016. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!