Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rejtélyes telefonos zaklatók!...

Anneee25 kérdése:

Rejtélyes telefonos zaklatók! Kik ezek? Miért hivogatnak? Miért nem szólnak bele? Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés

Pár napja hivogat egy Budapesti szám. Ha felveszem, nem szólnak bele, ha visszahívom géphang szól bele, hogy a xy cég hívott és megadja a holnlapcímet. A honlapon látszik,hogy kamu.

Tegnap kiírtam ezzel kapcsolatban egy kérdést,hogy kik ezek megadtam a honlap címet.

Ma a gyakori kérdésektől üzenetet kaptam, hogy a kérdésem törölték,mert sérti egy harmadik fél jogait!

Nem is értem! Engem zaklatnak lényegében lenyomozhatatlanul,informálódnék és engem szankcionálnak.



2016. júl. 2. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Privátban megírom a cég nevét,telefonszámát,honlapcímet. Úgy látszik azonnal törlik,ha kiírom,valami pénzlehúzós illegális dolgot sejtek.
2016. júl. 2. 12:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hívd őket vissza!

Ezzel lopják el a pénzed, hogy visszahívod őket.


Most elég valószínű, hogy pár tíz, akár százezres számlád lesz.


Privátban írhatsz nekem is, én is utána nézek!

2016. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy magas telefonszámlára számíthatsz, ha visszahívtad. :-(
2016. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek kell minden nap kiírnod ezt a kérdést?


Reklám, hirdetés, te pedig őket reklámoztad azzal, ohgy kiírtad ide a telefonszámukat és a honlapjuk címét.

2016. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!