Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piszkál a suliba egy osztálytá...

Piszkál a suliba egy osztálytársam és baromi idegesíő. Mit tegyek? (Elkényesztetett hülye csajok ketten, akik BFFek és nagy a pofájuk. )

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 21:37
 1/8 anonim válasza:
öld meg mind
2016. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dobáld őket 200Ft-os pénzérmékkel. engem 4 hónap után bevált
2016. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szívasd meg a ribiket. Engem is anno csesztettek az osztálytársak. Rohadt idegesítő volt. Tegyél úgy mintha nem is foglalkoznál velük és egy idő után abba fogják hagyni, mert megunják. Arra mennek az ilyen sz*r emberek, hogy felidegesítsenek és abban lelik kedvüket, hogy felba*nak téged. Hogyha úgy teszel, mintha nem is idegesítenének téged, akkor megunják és tovább állnak, hogy egy másik embert csesztessenek. Vagy csak áruld be őket az osztályfőnökötöknek. Remélem tudtam segíteni :)
2016. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Utóirat: Mondjuk az első válaszoló ötlete sem lenne rossz. Én is szívesen megölném azokat a csajokat, ha csesztetnének, de sajna az ember nem teheti mindig azt, amit szeretne.
2016. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,de az oszt.főnök férfi,nagyon szigorú,nem árulhatom be őket,mert nem érdekli...nem figyelek rájuk,de cseszegetnek és baromi idegesitő :( Szerencse hogy nyár van....
2016. júl. 8. 14:54
 6/8 anonim válasza:
Hát ja. Sz*r lehet, olyan osztálytársakkal. Amúgy hanyadikosok vagytok?
2016. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6
2016. aug. 2. 23:30
 8/8 anonim válasza:
Mond meg nekik,hogy hagyjanak békén nincsen nekik jobb dolguk?De ez tipikus pics@viselkedés😂😂😂😂😂😂Sz@rd le őket.Ha nem reagálsz rájuk akkor meg fognak pukkadni mérgükbe😂😂 Ja és szólj a szüleidnek ők biztosan szívesen elbeszélgetnek az "öribarik"szüleivel
2016. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!