Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jó videós...

BálintHupka kérdése:

Mit tegyek hogy jó videós legyek? A régi csatornámon volt 36 feliratkozó. Csináltam egy másikat. De semmi 0 feliratkozó pedig én mindent bele adok? MIT TEGYEK? HELP!

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen csatorná(i)d van(nak) ?


Gondolom játszol, mint mindenki.


Az első és legnagyobb hiba amit az emberek 99%-a elkövet:

nem azért csináljátok a csatornát, mert szeretnétek, hanem pénzért/hírnévért/feliratkozókért.


A legnagyobb videósok 100%-a amikor azt a kérdést kapja, hogy hogyan kezdték ugyan azt válaszolja:


Szórakozásból kezdtem. Azért csináltam, mert ÉLVEZTEM.

Aztán egy hónap, egy év, vagy 5 év után hirtelen sok lett a nézőm.


Ennyi a titka. Azt csináld, amit élvezel, és ne várd, hogy két nap alatt milliós nézőtáborod legyen.


Pewdiepie, Markiplier, Jackseptickeye, a magyar videósok, MIND poénból kezdték a youtubozást. MIND.

2016. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minőségi, egyedi tartalom kell. Ha másokat utánozol és nincs olyan dolog ami miatt érdemes téged követni, nem is fognak.

Főleg ha te vagy a hatmilliomodik gameplayer-csatorna, amiből eleve túlkínálat van.

2016. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

lehet hogy a videó minőségével van a baj,de az is lehet, hogy valami furát adsz elő vagy ilyesmi. De figyu, az ilyen nagy videósok is ilyen 30-40 feliratkozóval kezdték,de nem adták fel ezért van ilyen sok feliratkozójuk. Szóval nem érdemes másik csatornát csinálnod. Folytasd az előzőt és ne add fel!!Sok sikert!

Remélem tudtam segiteni!

2016. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdésképp ne lesd percenként a feliratkozó számot.. úgyse ér semmit.. megtekintésért és átkattintásért jár a pénz és nem feliratkozószámért.
2016. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

E R E D E T I S É G !!!!!!!!!!!!!!!!


Ma már a "cségó" meg a "májnkrafth" lerágott csont!


- Olyan gémeket tolj amit mások nem vagy nem annyira. Pl.: Idehaza senki nem pörgette végig a Resident Evil szériát.


- KIVÁLÓ KÉPMINŐSÉG ÉS HANG!!!!


- Extrém helyszínek. Az ülök anyáméknál a kisszobában és a zöld lepedő előtt fingok a nagyi karosszékében már lejárt!

Egy teraszon vagy kerthelyiségben kitelepülve a hely vendégeivel nyomva verekedős játékokat,akár live-ba egy étterem/söröző teraszán!


- Vendégek. Más videósok ellen játszani vagy bikinis csajok ellen,esetleg 1-2 celeb TV-ssel.


- SZPONZOR!!!!! Egy étterem a terasz miatt vagy egy videójáték bolt.

2016. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!