Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ritka angol...

Tudnátok nekem ritka angol neveket írni? Fiú és lány nevek is jöhetnek egyaránt csak annyi a lényeg, hogy ne legyen tucatnév.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy irodalomból azt kaptuk házinak a nyárra, hogy írjunk egy novellát bármiről és hát őszintén megvallva én nem a kreativitásomról vagyok híres. Az alaptörténetet már nagyjából kitaláltam, de a szereplők nevével még bajban vagyok mert nem jutnak eszembe csak unalmas tucatnevek. (Pontosabban 3 lány és 5 fiú névre lenne szükségem)

2016. júl. 3. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Linore, Amethyst, Achlys. Ezek a kedvenc angol lány neveim. ;)
2016. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Fiúból a Benedict, és a Cedric jut eszembe (az utóbbi magyar változata is ugyan ez).

Lányból a Sky-t szeretem.

2016. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kedvenc angol neveim, amik azt hiszem, megfelelnek a kérésednek.

Lány:

ADELAIDE, AILEEN, ALYX, ANIMA, ANITA, AURORA, AVALON, BRAELYN, CASSIE, CELIA, DANICA, DARIA, ELISE, FLEUR, HARLEY, ILEEN, IRIS, JORDYN, KIARA, LYDIA, MAGNOLIA, MALEAH, MAURA, MYRA, NYDIA, PHILIPPA, POPPY, ROWAN, SERENA

Fiú:

ADAIR, ALDEN, ALGERNON, ALPHA, AMYAS, ANSEL, ASH, BEVIS, CAELAN, CRISPIAN, DAMIAN, DAMON, DUNSTAN, EZRA, FOX, GIDEON, HARVEY, KIERAN, KIARAN, LUCIAN, MALCOLM, MICAH, MILES, NASH, PEREGRINE, REUBEN, ROBIN, ROLF, SETH, SHANE, SYLVESTER, TRISTAN, WILBUR, XANDER

Esetleg szétnézhetsz a következő oldalakon:

[link]

[link] (innen ajánlom a Name Hunter opciót)

[link]

Remélem segítettem :)

2016. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Lány : Falyn,Laurel,Gabriella,Tiana,Carma,Liis (Líz) ,Fay,Ariel,Belle,Cheyenne,Indigo,Sienna,Brenna,Hadlyn,Marissa,Amara,Ashaya,Grace,Tamsyn,Ria,

Fiú:Hunter,Lucas,Vaughn,Judd,Clay,Dorian,Riley,Andrew,Hawke,Caleb,Dev,Ash,Emmett,

2016. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Lány: Tricia ("trisa")

Fiú: Elijah ("Ilájdzsá")

2016. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lesley, Kaley, Lucy, Alice, Molly

Felix, Simon, Leonard, Rupert, Aidan

2017. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yurakcha (Yurio) *-* válasza:
100%

Wynne (Winne), Xenthe (Xenthe), Xenia (Xenya asszem xd), Adelaide (Adelaid), Arlene (Arlén), Babs (Bebsz), Bernice (Börnisz), Bertha (Betha és ugyan úgy a th-nál rá kell kicsit harapni a nyelvre), Beryl (Böeril), Bess (Bessz), Bet (Bet amúgy nem, nem a Beth-re gondolok meg amúgy is a Beth az csak a beceneve a Bethany-nek), Blanche (Blanch), Bonnie (Bonni), Brianne (a kiejtés ugyan az, mint a Brian-nél ugyan is a Brianne a Brian név női változata), Cadice (Széidisz), Charis (Csarisz)


Amúgy lány neek miatt tudom ajánlani ezt az oldalt: [link]

Én is innen szedtem egy rakat lány nevet


Meg egy kis segítség a kiejtéssel:

-A th-t úgy kell ejteni, hogy kicsit ráharapsz a nyelved végére

-A ch olyan, mint nálunk cs

-C-t néha sz-nek néha k-nak elytik. A szótól függ.

-A w néma kiejtésű (ezt vedd úgy, hogy mondanég ki a w-t és ilye höe vagy milyen hang jön ki a szédon xd)

-A rendes v-nél rá kell harapni a szájra (vagyis az angolok így csinálják)



Remélem tudtam segítesi :D

2017. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!