Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő nevekről? C:

Figyelt kérdés

Írnátok véleményt a köv.nevekről?Adnátok a gyereketeknek?Ha nem miért? c: zárójelbe írom a becézést

Lánynév:Magdaléna(Léna,Léni),Hanga,Lilienn(Lili)

Fiúnevek:Noel,Patrik,Előd



2016. júl. 3. 17:44
 1/7 anonim válasza:

Én nem adnám egyiket se.

Magdaléna, Előd : túl régiesen hangzanak, szerintem manapság kicsit ciki ilyen nevet adni a gyereknek

Hanga, Noel: számomra fura hangzásuk van, Noel túl külföldies

Patrik szimplán nem tetszik nekem, Lilienn meg megint kicsit fura, de Liliként nem rossz.

Persze ez egyéni vélemény, mindenkinek más tetszik, plusz az sem elhanyagolható, hogy hogyan hangzik a vezetéknévvel.

2016. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Lilienn és az Előd kivételével mind tetszik, különösen a Magdaléna. Sokáig gondolkodtunk ezen a neven a párommal, de végül Lídia lett a kislányunk.
2016. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magdaléna: elegáns

Noel: most nagy divat az ilyen nevek adása,ami nem baj,csak már kicsit tucatnév lett,főleg a mai ovisok korosztályában

Lilienn: én csak simán adnám a Lilit,vagy Liliána/Lilianna alakban. A Lilienn név nekem túl angolos ide.

Patrik: szép név.

Előd,Hanga: ha valaki a régi magyar neveket,akkor adja bátran. De akkor a többi testvérnek is hasonló magyaros neve legyen.

2016. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Tetszik: Magdaléna de inkább csak a Léna alakja maga a teljes név túl régies. És a Patrik is. Noel is tetszik.

Nem tetszik:Hanga ,Lilienn,Előd

2016. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a Noel tetszik.
2016. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magdaléna és a Patrik tetszik.
2016. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. júl. 21. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!