Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Harry Stylesb...

Szerelmes vagyok Harry Stylesba. De ez hogy lehet hogy egy olyan emberbe vagyok szerelmes akivel eletembe nem beszeltem? 13/L

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 19:06
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Így: "13/L".
2016. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nyugi, el fog múlni.Velem is ez van most,sőt már volt is egyszer kétszer de eddig mindig elmúlott.Persze azóta is "tetszenek".Amúgy hogy érted hogy szerelmes vagy?Nem tudod kiverni a fejedből?
2016. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2 igen. Sose ereztem meg ilyet. Szeretem.
2016. júl. 3. 21:59
 4/4 anonim válasza:
Hú,gyerekek...xd igaz már egy éve lett kíírva a kérdés de nem bírtam,hoyg ne szóljak bele.. nos alapvetőleg ti tudoatlan tinik vagytok akik összekeverik a szerelmet a rajongással.Én is szeretem Harry-t,nagy rajongója vagyok😍. Viszont nem ismeritek Hazza-t, csak azt látjátok hogyan néz ki vagy éppen hogyan beszél a videókban. Ez nem a tényleges ő. Én is nagyon nagy rajongója vagyok... mivel nem volt alkalmam találkozni és beszélni vele . A szerelem nem csak testi vonzódás hanem úgy érzitek megtaláltátok a lelki társatokat.. kérem,gondolkozzanak mielőtt tévesen ítélnek meg valamit.
2017. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!