Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek voltak cigányok az...

Nektek voltak cigányok az általános- és kozépiskolában?

Figyelt kérdés
Nekem általánosban rengetek volt, gimiben már csak egy-kettő. De pl. barátnőm vallásos gimibe járt és egyetlen egy kissebségi sem volt. Ilyet csinálhatnak, hogy nem vesznek fel romákat?
2016. okt. 23. 13:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban volt, hogy hat cigány osztálytársam is volt, de aztán kettő megbukott. Volt köztük olyan aki teljesen normális volt, még a padtársak is voltunk, viszont voltak akik kevésbé voltak azok. Az egyik például lopott mindenkitől, de ő szerencsére megbukott. És volt köztük olyan is aki állandóan belekötött mindenkibe. Most középsuliba járok, de itt nincs cigány osztálytársam
2016. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Általánosban egy volt (magyar családban nevelkedett) de az évfolyamban volt több kb 5-6

Az én gimimben is 2-3 volt csak. Szerintem nincs olyan hogy nem veszik fel őket. Nálunk felvételi volt, pár szakra szóbeli is. Gondolom hogy nem jelentkeztek vagy nem sikerült nekik azért nem jártak oda.

2016. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ált.isk. rengeteg volt.

Közép.isk. nem voltak.

2016. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen,a barátom erősen az volt,de ki rúgták.És nem sokkal utána én is ki rúgtam.
2016. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Általános iskolában volt ha jól emlékszem 3. Egyik sem jutott el érettségiig. A lány már 16 évesen terhes lett, a másik két fiú azt hiszem 10. osztályig jutottak el aztán végleg kibuktak. Az egyikük egyszer lebukott, mikor az osztálytársai bicikli kerekeit kilyukasztotta, úgyhogy ő nem is igazán volt osztálytársunk, mert eltették máshova emiatt.


Gimnáziumba csak egyetlen cigánylány volt, akivel úgy isten igazából nem volt baj azon kívül, hogy mindig helyette kellett kifizetgetnünk az osztálypénzt, mert egyetlen egyszer sem fizetetta a négy év alatt, de a barátnőivel meg feljárt Pestre bulizni hétvégente. Úgy vett részt az osztálytáncon, banketten, közös kirándulásokon, hogy soha nem fizetett. A tablóba se fizetett semmit. De ezen kívül más baj nem volt vele.

2017. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!