Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éven túli lovakat mennyi...

20 éven túli lovakat mennyi pénzért lehet venni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 16:06
 1/2 anonim válasza:

Az ár a képzettségüktől is függ..

Pl egy teljesen egészséges,volt ugróló ami még lovagolható és 20 év feletti, az nem lesz olcsó,de azért már nem fog annyiba kerülni, mint egy jelenleg versenyző fiatal ló.

Így nem nagyon lehet leírni az árat, hiszen a határ a csillagos ég..

Azt tanácsolom, menj el lovardákba, vagy nézd a lovasok.hu-n az eladó lovakat, érdeklődj.

(De szerintem jobban megéri egy 7-8 éves lovat venni,hiszen az még évtizedekig a társad lehet.)

2017. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igazából nem akartam venni,csak hát van egy 24 éves ló a lovas klubban ahol jelenleg vagyok,és nagyon úgy tűnik h elakarják tüntetni a lovardából, meg ennél ( már régóta ismerjük egymást és nagyon szeretem őt). Nem versenyló, kicsiket tud ugrani (20-40cm) de nem is szeretnék vele versenyezni.
2017. jan. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!