Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor ébredtél utoljára úgy...

Mikor ébredtél utoljára úgy hogy sírsz? Mit csináltál? éd tudod hogy miért sírtál fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
egy biztos, sok 10 éve...
2010. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ébredtem :)

rosszat álmodtam...

2010. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 éve, valószínűleg éhes voltam ;DD
2010. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kicsit rég volt már, rosszat álmodtam, hogy elhagyott a barátom :S elég szar érzés volt
2010. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én mára virradóan is úgy ébredtem.... Január végén meghalt a barátnőm, autóbalesetben:'-( Azóta ébren is sokszor sírok és sokat is álmodom Vele.... Mára virradóan is Róla álmodtam, azt álmodtam, hogy el kellett mennie örökre valahova, búcsúzkodtunk és mindketten sírtunk... Aztán felkeltem és éreztem, hogy tényleg sírok.... (Sajnos a valóságban még csak el sem búcsúzhattunk egymástól...) Gondolom ezért volt ez az álom, de borzalmas hangulattal ébredtem és kihat az egész napomra. Gyuszi, 18
2010. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyuszinak: Sok erőt, részvétem és sajnálom :(
2010. máj. 11. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönom szépen!!!! (utolsó válaszadó vagyok)
2010. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs mit, további kellemes napot ;)
2010. máj. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!