Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anya miért nem enged meg semmit?

Anya miért nem enged meg semmit?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 18:15
1 2
 11/12 2*Sü ***** válasza:

> Elég érdekes, hogy hülye módjára a logikai kifogásokat keresitek a kérdezőben,


Mivel, hogy rajtam és rajtad kívül más nem írt választ, ezek alapján – logikusan :-) – ez nekem szólt. Viszont akkor nem értem, mert én nem kerestem semmiféle logikai kifogást a kérdésben. Nyilván az ember mikor bármiről beszél – vagy bármit leír –, akkor egy logikus gondolatmenet mentén fűzi az egyik mondatot a másik után.


> aki érzései alapján joggal tette fel a kérdést,


Joggal tette fel, én meg joggal válaszoltam azt, amit gondolok. Nem biztos, hogy azt, amit te, vagy a kérdező várna, vagy ami tetszene neki, de a világ már csak ilyen, ugyanarról a dologról más ember más véleményt fogalmaz meg és ez nem baj, sőt…


> Beszélnék veled privátban, ha elmesélsz többet


Így aztán azok, akik esetleg szintén olvasnák ezt a kérdést, nem lesznek bölcsebbek. Ha már időt szánsz arra, hogy valakinek segíts, akkor praktikus ezt addig nem privát üzenetbe terelni, amíg az nem válik szükségessé (nem kerülnek elő beazonosításra alkalmas, érzékeny részletek).

2017. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 2*Sü ***** válasza:

> saját pénzből vettem a hajvasalót


Oké, de értsd meg, én nem ismerlek téged sem, édesanyádat sem, nem ártana több részlet.


Megvetted titokban a hajvasalót, édesanyád rájött és megtiltotta, hogy használd? Mit mondott, miért?


Vagy megvetted a hajvasalót, és édesanyád tudtával használtad, majd egyszer csak megtiltotta, hogy használd? Mit mondott miért?

2017. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!