Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy megy anyagilag mindenkine...

Hogy megy anyagilag mindenkinek ilyen jól?

Figyelt kérdés
Például ott van osztály társaim. Sokaknak már egyből meg van a jogsija egész nap autókáznak meg mindegyiknek drága telefonok,ruhák, meg számítógépek stb... Én meg egész nap irigykedek hogy nekik milyen jól megy én meg itthon szenvedek és még a házunk sincs rendeben. Meg mennek külföldre nyaralni stb... miből?
2018. jan. 12. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem ez csak a látszat .. ismerek egy pár embert akik ugyszinten így csinálnak hogy nyaralgatnak telelgetnek autovizsga oriás szulinap stb.. amott meg igazabol nincs penzuk, nem tudom hogy van ez , lehet kolcsonkapnak valakiktol , vagy vagy a szuleik megdolgoznak a penzert vagy a nagyieknak nagy a nyugdijuk...
2018. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem biztos, hogy mindenkinek olyan jól megy anyagilag, mint ahogy kívülről látszik. Nekem is van "drága" telefonom, pár darab drágább cuccom, számítógépem, utazunk külföldre szüleimmel, de NEM vagyunk gazdagok egyáltalán.

Ismerősömékre én is azt hittem, hogy gazdagok, új merci, nagy ház, de közben meg elmondta, hogy már lassan úsznak a hitelekben. :)

Te meg ne irigykedj, hanem tanulj, és neked is lehet olyan jövőd majd. Semmire sem fogsz menni azzal, ha csak egész nap mások anyagi helyzetén töröd a fejed és mondod hogy jajj de jó má nekik, de magad érdekében meg semmit se teszel ezért.

2018. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!