Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kapható Budapesten a...

Hol kapható Budapesten a legkedvezőbb áron, és a legtöbb színben vasalós gyöngy?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek minél több féle színű, nagy kiszerelésű vasalós gyöngyöt (minimum 12 színű lenne jó, de minél több, annál jobb ;) )

2018. febr. 25. 12:54
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Tudom elég régi a kérdés, de gondoltam megírom ezt.

Én a Kreatív Hobby-ban láttam legalább 50 féle színben, 1000 darabos csomagokban találhatók meg. Ezen kívül körülbelül 5 éve még lehetett kapni az IKEA-ban 2000 Ft körüli árban, hatalmas dobozokat, amelyekben 15 szín volt található. Ja és néha a Pirexben is szokott lenni.

Üdv,egy kreatívkodó

2018. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Majdnem négyéves kérdés, de hátha valaki érdeklődik eme hobbi iránt.

Az Ikeában kapható kétféle doboz, az élénk (tízféle szín) és a pasztell (nyolcféle szín) színű gyöngyökkel. Mindkét típusban durván 13.000 db gyöngy található, kezdőknek különösen ajánlom, mert mindössze 2.500 HUF-ba kerül a doboz. A minősége nem a legjobb, mert sok gyöngy kissé ferdén van elvágva, de például a Hama gyártó gyöngyeivel egész jól összeolvad.

Aztán a HOR Játék nevű üzletben, a webshopjukon lehet rendelni 1.000 db-os Hama csomagokat, aminek ára 580 HUF. Legalább 60 féle színük van készleten, illetve a nagyobb kiszerelésű pakkokat olykor leárazzák. Kiváló minőségű gyöngyök, könnyen összeolvadnak, nem törnek a figurák.

A Regióban kapható a SES Beedz nevű márka, az 1.000 db-os csomag már kb. 800 HUF-os áron kaphatóak, de nekik is sokféle színük van, a Hamához hasonlóan elég jó minőségű ez is.

Az Auchanban szoktam látni a Rayher nevű csomagokat. 3.000 db-os pakk kerül 1.800 HUF-ba. Az egyik legmerevebb gyöngy, vasalás után a gyöngyök durván megkeményednek. Leginkább akkor szoktam használni (a feketét és a fehéret), ha valami figura kerettel rendelkezik, így az ad neki egy tartást. (Pl. Super Mario.)

Egyéb márkák: Artkal (AliExpress, nagyon drága, kiváló minőségű), Perler (azt hiszem amerikai, szintén drága, szintén kiváló), Vaessen Creative (talán holland), YantJouet (AliExpress, közepes árkategória, kiváló minőség), Pupukou (AliExpress, alacsony árkategória, kiváló minőség).

A darabra vetített árat érdemes mindig nézni, ha vásárolsz, illetve érdemes a leárazásokat is mindig figyelni.

2022. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!