Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gurulok be attól, ha...

Csak én gurulok be attól, ha valaki megkérdezi: "nincs meleged ebbe a sok ruhába? "?

Figyelt kérdés

ma pl egy fehér hosszúnadrág volt rajtam, de nagyon vékony anyaga van, egy póló rajta egy boleró, ami szintén nagyon vékony volt, különösebben nem volt melegem benne, de vagy 5-en megkérdezték, hogy nincs meleged? de ez nem csak most történt, akárhányszor hosszú gatyát veszek, vagy fekete ruhát, vagy bármit, mindig megkérdezik, de hát csak van annyi eszem, hogy nem azokat a cuccokat veszem fel, amiben melegem van...

amúgy nem vagyok mindig idegbajos csak vannak dolgok, amikkel pillanatok alatt fel tudnak húzni :) légyszi írjatok!


2010. jún. 10. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában férfiak teszik fel ezt a kérdést neked?
2010. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak attól gurulok be, hogy áprilisban megkérdezik, hogy nem fázok-e rövid gatyában meg pólóban.
2010. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

általában inkább lányok, mert itt most nem a meztelenkedésről van szó, hanem, hogy szerintük a meleg időjáráshoz képest sok ruha van rajtam...nagyon idegesít és igen ez a "nem fázol" kérdés is elő szokott fordulni, egyszerűen nem tudom miért nem tudnak az emberek a saját dolgukkal foglalkozni. általában mondjuk a barátaim teszik fel ezeket a kérdéseket, lehet, hogy csak a törődés, de ezeket a kérdéseket megunhatnák már...

köszi az eddigi válaszokat!

2010. jún. 10. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
tőlem is állandóan megkérdezik (csak lányok), bár én egésznap feketében és hosszúgatyában vagyok. és? én dolgom, nekem nincs melegem (csak ott izzadok ahol nincs rajtam ruha:D) nagyon nem az én stílusom a rövidnadrág azzal az undorító gladiátor saruval:S
2010. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem is idegesít..mindig azt válaszolom,hogy nem,és neked?
2010. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem csak te... nekem egy ilyen parbeszedem volt nemreg a kollegammal:

-nem fazol, te leany?

-nem.

-csak egy vekony kis polo van rajtad...

-tudok rola, en vettem fel!


ket nap mulva:

-nem fazol?

-nem gondolod, hogy, ha faznek, felvennek valamit???


intelligencia a kobon :@

2010. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működik, hogy egész évben mezítlábas papucsban vagyok az iskolában, ehhez rövidujjú póló. (iskola-koli egybeépítve)

És folyton kérdezik vacogó fogakkal, hogy "Neeem fááázoool?". Én meg mindig azt mondom, ha fáznék, nem így néznék ki, azért elég jól tudnak fűteni.

2010. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!