Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem az instagram...

Elfelejtettem az instagram jelszavamat. Mit tehetek az oldalam visszaszerzése érdekében?

Figyelt kérdés
Még régebben volt egy instagram fiókom amiből véletlen kijelentlkeztem.Azt még egy olyan email címmel hoztram létre [a fiókot] amit töröltek.A jelszóra nem emlékszem és az email cím miatt az ,,elefejtettem a jelszavamat" opcióval sem tudom megoldani.Ezért gondoltam itt kérek segítséget hátha valaki tud segíteni.

#jelszó #Instagram #hogy tudom megoldani
2018. júl. 13. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nincs megoldás. Minden ami a jelszóemlékeztető által sem sikerül, azt veheted úgy hogy végleg elveszett a hozzáférés. A support nem segít, nem ad ki semmilyen profilinformációt, a rendszer csak a regisztrált, esetleg biztonsági beállításokban megadott másodlagos címre küld ki emlékeztetőt, amihez ha nem férsz hozzá szintén nem szerzed vissza a bejutási lehetőséget.
2018. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!