Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akit Justin Bieber követ...

Akit Justin Bieber követ twitteren az h érte el h kövesse? Mert ha a reply-re megyek akk azt ő nem látja mert nem követ

Figyelt kérdés

"-barátnőmet követi, facebook chatelni is szoktak. komolyan. bár én nem bírom a gyereket. nem tudom, hogy szedte össze. meg barátnőmnek honlapja is van, talán azúton. mindegy, majd megkérdem tőle.


-tényleg?:O


-nemtudom. nekem ő mondta. meg szokott néha másolni, bár igazán nem érdekel. :D de biztos, hogy twitteren követi, mert nekem is van, és látom.


tényleg? és meg tudod kérdezni?


-akár még ma. vagy holnap



aki ezt írta

annak várom a válaszááááááááát

ja és előre is köszii^^<3


2010. jún. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is frendem fészbúkon. Együtt szoktunk twitterezni is. Ha akarsz valamit tudni, nyugodtan kérdezz.
2010. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit csináltál h kövessen twitteren és barátod legyen facebook-on?:O
2010. jún. 25. 15:51
 3/4 A kérdező kommentje:

meg meg is kereshetsz twitteren és bejelölhetsz :D a nevem: hollosidori

köszii<3

2010. jún. 25. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Rengeteg üzenetet írsz neki (pl.: "please follow me").

2. Amikor látod hogy fent van (vagyis ír a twitterére) akkor először "unfollow" -old aztán meg megint a "follow" -ra kattints. (ezt csináld meg többször) {én ezt nagyon sokszor csináltam és be "follow" -olt}



Amúgy ha a "reply" -re mész akkor "lehet" hogy látja vagyis nagyon kicsi az esélye hogy látja. De ez attól is függ hogy hány üzenetet írtál neki. Meg hogy ő mikor nézi meg az üzeneteit. Mert gondolom rengetegen írnak neki.

2010. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!