Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy 20...

Mennyi az esélye, hogy 20 évesen két szakmával el tudok majd helyezkedni Los Angelesben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék ott élni és dolgozni. Nem 1-2-6 évre, hanem halálomig. Tudom, hogy "ott sincs kolbászból a kerítés", de akkor is ezt akarom.

Ha minden jól megy, középsuli végére (5 év) lesz érettségim plusz grafikus/fotós végzettségem. Nem akarok se grafikus, se fotós lenni, hanem az újságírás vonz, szóval tervezek még újságírói végzettséget is. Emellett háromféle nyelvtudás az anyanyelvemen kívül. Épp csak diplomám nem lesz. Ilyen képzettséggel kb. 20 évesen mennyi eséllyel tudok ott elhelyezkedni? Igaz, ez még messze van, de azért szeretnék informálódni, hogy mennyire lehetetlen az álmom.


2010. júl. 2. 05:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kapnál valamilyen munkát, repülőjegy mennyi lesz? :D az se lesz olcsó
2010. júl. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

itt élőbe lebeszélheted a dolgokat.


[link]


ha regisztrálsz hozzá is szólhatsz,de ha visszaolvasol mindenre választ kapsz ami érdekelhet.sok sikert.

2010. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott sokkal könnyebben eltudsz helyezkedni két szakmával mint itt ebben az országban és ráadásul meg is tudsz élni rendesen is
2010. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztató. :) Hát igen... ennél már csak jobb lehet. :D Kár, hogy olyan messze van még. Csak 15 vagyok. Legszívesebben már most is ott élnék és tanulnék, csak anya nem akar költözni, egyedül menni tanulni pedig nagyon drága lenne (már ha meg lehetne oldani)... :(
2010. júl. 2. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!