Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha gyakran jársz a rákosrendez...

Ha gyakran jársz a rákosrendezői állomáson, tudnál válaszolni?

Figyelt kérdés

Csak nemrég tudtam meg, hogy egy régi haveromat elgázolta a vonat. De nem mostanában, még a kilencvenes évek végén, méghozzá Rákosrendezőn. Egy ismerősöm mondta, hogy Rákosrendezőn, az egyik sínpár mellett van is egy kis emlékhely, ún. memento. Többet nem tudott mondani. Mivel én nem Pest megyében élek, egyáltalán nem járok arra, viszont minden évben 1-2-szer Budapesten járok. Ha tudnám, hogy rá emlékeznek, én is ellátogatnék oda. A családjáról már nem tudok semmit, nem tudom megkérdezni senkitől.


A baleset 1998 vagy 1999-ben történt,a srác 26 vagy 27 éves volt akkor.Ennyit tudok. Minden választ nagyon köszönök!


2019. márc. 15. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint 1998-ban vagy 1999-ben
2019. márc. 15. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem járok gyakran arrafelé, de a múltkor alaposan körbejártam az állomást, mivel szeretek a vasút közelében lévő lepusztult épületeket, használaton kívüli vágányokat és vagonokat fotózni. Emlékhelyet nem láttam, de mivel nem jártam be az egész állomást, elvileg nincs kizárva, hogy még megvan. Az sem mindegy, pontosan hol történt a baleset. Lehet, hogy nem a peronnál, hanem jóval arrébb. Gondolom, van az állomáson jegypénztár, kérdezd meg ott.
2019. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi sépen a választ. Sajnos konkrétumot én sem tudok, de ez a kis emlék (kereszt vagy valami más)állítólag a állomásépülettel szemben lévő oldalon van a legutolsó sínpár mellett és a peronról látni.Nem tudom, hogy van-e rá írva valami, név stb. De a haverom 1972-ben született, a nevének monogramja B.G.
2019. márc. 16. 13:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint köszönöm szépen, mindig elírok valamit.
2019. márc. 16. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!