Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen T perc?

Létezik ilyen T perc?

Figyelt kérdés
olyan tépercet szeretnék h egész héten tudjak beszélni ingyen de már benne vagyok egy olyanba h este 10-től reggel 7-ig és hétvégékenként egész nap de én olyat szeretnék h hétköznap inkább nappal legyen ilyen T percem létezik ilyen?és ha igen akkor lécci írja le valaki h h aktiváljam vagyis h ha felhívom a központot melyik gombot kell nyomni
2010. júl. 7. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik, hisz ez nem érné meg nekik abszolút!Én anno domino7 díjcsomagban voltam, akkor tudtam pénteken, szombaton és vasárnap egész nap beszélni t-mobilossal, a többi napon pedig ahogy írtad is, este 10től reggel 7ig.
2010. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszi...
2010. júl. 7. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Azt elfelejtettem, hogy a t-percen kívül a percdíj k.rva magas volt:S:S:S
2010. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem most az a este 10-től reggel 7-ig van és így fizetek 1900 valamennyit
2010. júl. 7. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Maga a T-perc előfizetése 1800 vagy 2000 ft, azt hiszem....teljesen mindegy, hogy domino7es vagy, vagy más díjcsomagban vagy, a t-percért ugyanannyit fizetsz...:S Esetleg érdeklődj utána, hátha van valami akció, hogy egy általad megadott számot éjjel-nappal ingyen hívhatsz!
2010. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerinted létezik ilyen...? és a központban érdeklődjek?
2010. júl. 7. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szoktak ilyet reklámozni, nézd meg a honlapjukat!vagy ha annyira nem ragaszkodsz a t-mobilhoz, akkor vodafone, telenor....valahol csak összejön;)
2010. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi...
2010. júl. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!