Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő videó tartalmáról?

2010. júl. 7. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig a sejtesig láttam, aztán előretekertem picit. Volt ott egy mosómaci, de inkább nem nézem meg. Gondolom megnyúzzák őket.... Csatlakozom ahhoz, aki szégyelli magát mert ember...
2010. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Már elnézést, de nem minden ember hiszi magát tökéletesnek. Sőt a többségük nem, hisz csak 70-80-90 évig élünk, nyáladzunk és mindenféle undorító alfaj van köztünk (öncsonkítók, degeneráltak, idióták), de ha folyamatosan azzal foglalkoznánk, hogy jajj milyen szánalmasak vagyunk úristen, akkor talán jobb lenne bármi is? Egyesek valószínüleg bekattannának és azt mondanák, hogy akkkor halgassunk csak az ösztöneinkre és akkor már videókat sem tudna feltölteni az aki ezt felrakta. És a válasz NEM! Ha kipusztítanánk magunkat a következő megmaradt generáció sem fogja máskép csinálni.
2010. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

Azért pár dolgot ki emelnék:

- Nem minden ember rúgdos ártatlan állatokat. Sőt a legtöbb embernek nem ez a hobbia. Aki állatot üt/ver/bántalmaz az valószinűleg idegi gondokkal kűzd, ami nagyon sok esetben az állatokra vezethető vissza. Tesómat is kiskorába állandóan nyalogatták a nyagytestű kutyák (meg 1-szer, 2-szer meg is kergették). Aztán egyik alkalommal amikor már nagyobb volt (illetve ma is az :D) teljesen eldurrant az agya és isrás-kiabálás közepette 3-szor, 4 szer jól oldalba vágott egy bizonyos kutyát egy kar méretű fá val. Ilyenkor lehet azt mondaniu, hogy ő a hülye. Na igen. Még véletlen se azok akik nem képesek elzárva tartani a kutyájukat... Értem én, hogy "nem bánt!". De komolyan gondolják, hogy ezt egy gyerek fel tudja dolgozni? Aki fél tőle az így is félni fog.

természetesen van a másik spontán elmebeteg fajta. De az is valamiért lett ilyen. Nem a következményt hanem az okot kéne megyszüntetni. (szerintem)

-Ez a kisfilm úgy állítja be, mintha a Föld ökoszésztémáját olyan hű de könnyű lenne tönkre tenni. A természet azért eléggé könnyen be gyógyítja magát... Az tény, hogy csak magunknak ártunk. Ennyi az egész.Kiirtunk bizonyos fajokat, így életteret adunk egy másiknak. Az igaz, hogy nem lesz nyúl, de lesz helyette valami más (ami koránt sem biztos, hogy nekünk jó). vegyünk csak egy egyszerűbb példát: elszaporodik a róka. Kiírtja az élelmét. De mivel kiirtja így nem lesz mit ennije. vagyis ő is megdögli. Így az élelme újabb életteret kap. Vagyis szaporodik. Vagyi lesz mit ennije a rókának. Vagyis életben marad. Szóval csak azt akarom, hogy ne állítsuk be úgy, hogy hű olyan károkat csináltunk amik helyrehozhatatlanok. Csak és kizárólag olyan károkat csináltunk amitől nekünk jó szar lesz.

-Azt gondoljuk a béke nevében megölhetjük társainkat. Itt Amerikát és a Franciákat emelném ki. Amerika az aki most kioktat minket a békéről? Ő Aki állandóan háborúzik? Ő oktatki arról, hogy hogyan kéne elfogadnom a romákat? Tényleg elmaradottak vagyunk: nálunk még be sem vezették a rabszolgatartást, nem hogy eltöröltük volna... A Franciáakat pedig azért emelném ki mert ők találták ki, hogy minden nemzetnek legyen saját állama. Namár most: az csak Franciao-ban, Angliában és Németorságban működhet. Hiszen F.o-ban csak franciák laknak, Angliában is csak angolok laknak, N.o-ban is csak németek laknak. De nézd meg: mennyi kis állam van itt körölöttünk. És mért mert a franciák kitalálták ezt a baromságot. És ez mindenkinek szeget ütött a fejében. És ezért képesek voltak háborúzni! Jut eszembe:: Angolok. Ők pedig egy másik gennyes aljas nép. Csomó nemzetet uszítottak már egymásnak. Az I VH után No-ra is olyan jóvátételeket ragtak amik teljesíthetetlenek voltak. Aztán meg csodálkoznak, hogy N.o "fellázadt" és kirobantott még egy háborút? A gyarmataikat is úgy kizsigereltéjk, hogy még ma is nyomorognak az ott élők!

- A vége kicsit szentimentális lett a filmnek. De egyet rtek vele: fogalmunk sincs a működéséről. Viszont itt is olyanok játszanak Istent akiknek még annyi tudásuk sincsen mint másoknak. "Sokat kell ahoz tanulni, hogy tudjuk még mennyi mindent nem tudunk"

2010. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Természet szeretőnek a városból, gép elől a legkönyebb lenni...

Bocs.

De én már 10-12 éve élek falun. Pont az erdőmellet lakunk. Rögtön nem olyan aranyosak az állatok amikor nyáron tömegesen csípnek halálra a bogarak. A kuyákat se szeretnéd rögtön ha szabadonjárna-kelne az összes. Ha összel egy komplett békahadosztály állna az ajtótok előtt. A

2010. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi előbb véletlen elküldtem. De még ven folytatás :D

Szerintrem szeretni az állatokat, növényeket (egyáltalán a természetet) nem abból áll, hogy siránkozok a sorsuk miatt. Ha nekem annyira fontosak akkor megyek és ültetek fákat, megyek és INGYEN dolgozom kutyamenhelyen. Ahoz nem kell sok és, hogy másokat kiosszak arról, hogy nekik mit kéne tenniük. Ezért is utálom az összes tököm-lököm kib@szott aktivistát. Ha annyira szereti az állatokat akko mért velem foglalkozik? mennyen és fogalkozzon velük! Allatot szeretni nem annyi, hogy üngyüri-püngyüri de aranyos vagy. Akkor is szeretni kell amikor az ut mellé kaksizik.


Ettől függetlenül nem utálom a temészetet. Békében meg vagyok mellete. Ennyi.

2010. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!