Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hányszor volt kutyán budavásár?

Hányszor volt kutyán budavásár?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátadzik a borsom az ilyen kérdésektől. :D
2019. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én Einstein vagyok?
2019. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyaktekerész ***** válasza:
100%
Igen
2019. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ! Három a Magyar igazság is, szóval lehet ez is 3 szór :DD
2019. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, bunda kell a kutyáknak, ezért sztem folyamatosan van, mert az uszkárokat állandóan fazonozzák pomponosra, így aztán úgy nyírják őket, mint a fodrász a tinilányokat.

A Mátyás királyról hallottam, hogy megbundázott egy kutyavásárt Budán, de csak egyszer, amit mindenki tud, csak te nem fiam Butus?

Amint észrevehetted, más is szereti az ilyen poéngyilkos baromságokat, de én még pluszban gonosz is vagyok, mert mindig kajánul megmondom az elején, hogy ki a gyilkos az Agatha Christie könyvek‎et olvasóknak, így a pontos válaszom az, hogy annyiszor, ahányszor a vak szem talált tyúkot.

2019. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ellőtted az egyetlen poént, amit születésem óta érleltem és tartogattam, így már nincs élete az értelmemnek.
2019. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!