Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért recseg a macskám?

Miért recseg a macskám?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, ha hozzányúlok, elkezd recsegni. Miért van ez?

2019. júl. 27. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zárlatos lett sajnos, vidd el egy szervizbe.
2019. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, robban!
2019. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olajozd meg :)

Nyávogás helyett nyekereg ? :)

2019. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az antenna (ami konkrétan a farka) érintkezési hibája lehet, szóval fogd meg jó erősen az antennáját, haljitgasd és tekergesd és húzgáld meg jó erősen.

Ha ettől se szűnnek meg a zavarok, antennát kell cserélni.

2019. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 tudom már megolajoztam
2019. júl. 27. 11:53
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem fog megrázni az áram?
2019. júl. 27. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az áram majd megbas. :)
2019. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elvittem szerelőhöz, azt mondta, vigyem az állatorvoshoz. Az állatorvos meg azt mondta, nincs semmi baja.
2019. júl. 27. 16:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig még kikapcsokt állapotban is zúg.
2019. júl. 27. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a macska alapzaja és nem zúgás, hanem dörömböl benne a jóérzés, mások szerint dorombol, csak annak nincs különösebb értelme, de lehet úgy is mondani.

A recsegés, ha nem nyirvákolás irányába tart, akkor hibás működést jelez, próbálkozhatsz tejbe merítéssel, az olajat nem javaslom, hacsak nem halolajról van szó, mert azt a legtöbb macska kedveli.

Macskatartóknak tudtommal kötelező jelleggel akceptálni kell az amerikai C.A.T. szabványt, a Cicák Alapvető Tartási körülményeiről, amely kitér a boldog macskatulajdonos kiképzésére, amivel képességre tehet szert a macska visszajelzéseinek megértésére, például mit jelent a karmolás, ami a macska vonatkozásában alaposan értelmezhető. hiszen így fejezi ki valamely negatívum iránti nemtetszését.

Amíg erre sor nem kerül, addig végezhetsz kísérleteket, mert lehet, hogy csak egyszerűen nincs jól bejáratva a cucc.

Megszondázhatod kissé, mert ha hallgat a parancsra, hogy - cicc -, akkor már be van rendesen járatva. (a cucc)

2019. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!