Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bocskor szíjra magyar csizma lép?

Bocskor szíjra magyar csizma lép?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Megint lép-re mentem :D
2019. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miii?
2019. júl. 30. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miwan?
2019. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Segged kivan.
2019. júl. 30. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A Tavirózsa tegnap azt mondta , hogy a Bocskor Szíjra és a Magyar Csizma már jegyben járnak. És nemsoká lépnek. Már eddig van egy sátruk, de még dolgoznak a ház-ügyön. De má' mindjá' kész. Nem sok. 3, 2, 1...
2019. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
*remélem,nincsenek ilyen nevű emberek:D Mármint, a Tavirózsát azért írtam, mert eredetileg Leventét akartam, de valami olyasmi nevet próbálkoztam találni, ami nem nagyon valószínű teljesnév, hogy így egybe, és ez az egész neve, és nincs közötte szóköz. Szóval nem akartam hülyeséget írni, csak azt akartam, hogy vicces legyen:D Ha léteznek ilyen emberek, akkor az összesüktől elnézést kérek, és szeretek nagyon mindenkit.
2019. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
*Btw, szerintem mindegyik név szép, amit írtam:D De bocsi szóval.
2019. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!