Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mixát Kálmán mit szólna...

Mixát Kálmán mit szólna ahhoz, hogy így írom a nevét?

Figyelt kérdés
Mikszáth Kálmán, név, hejesírás,

2019. aug. 8. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem örülne.
2019. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyaktekerész ***** válasza:
100%
Ásna egy gödröt és fejjel előre beleállna
2019. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Én a helyében tutira mexivatnálak érte valahogy.

Valami intelligens és agressziómentes módon, mert kultúrember nem verexik.

2019. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mikszáth Kálmán Gimnáziumba jártam és anno a kosárcsapatot úgy hívták és a logójukon is így szerepelt, hogy Mixáth Black Cats :)
2019. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én amikor Mikszáthot tanultuk irodalom-órán anno, akkor Mix-nek rövidítettem őt, hogy ne kelljen mindig kiírni, mert annyiszor hangzott el a neve, miközben vázlatot írtunk:) Egyébként én a miközben-t is simán leírom így, hogy mixben:) vagy pl taláxani, az is egy rövidebb alak, ezt már csak így külön írom. Szóval amúgy ilyen köz-kez-közöket, meg kod-ked-ködöket is is simán helyettesítek x-szel. Valami helyett vmi, mindenki helyett mki, csak helyett néha cs-t írok; hogy helyett szoktam sima h-betűt is; működik helyett müxik, szerintem pl az is tök praktikus, meg még tök cuki és vicces is:):):) Egyébkén 7-8. osztályban a lányok már nem technika-órára jártak, hanem háztartástanra nálunk, és akkor írtunk ilyen egészséggel kapcsolatos dolgokat is, és akkor a tanár meg mondta, hogy "Nehogy leírjuk a tyúkszemet X-szel." Mármint nekünk mondta, hogy "Nehogy leírjátok". És nekem alapból eszembe nem jutott volna, hogy leírjam a tyúkszemet x-szel, de , hogyha már fölhívta rá a figyelmemet; akkor gondoltam, hogy "Jé, tényleg, ez milyen poén, és mennyire praktikus". :) És akkor csak ezért, mert fölhívta a rá a figyelmemet, végülis ő vetette fel, hogy x-szel is le lehetne írni; nekem alapból magamtól ebben az esetben nem jutott eszembe, de leírtam mégis úgy.:) Meg egyébként ilyen hivatalos ékszerüzleti bolt előtt én láttam már rendes, valódi táblát, tehát amit az üzlet rakott ki; de gondolom nem ők csinálták, hanem a kivitelező téveztette el, mint a "Barta István Téhával" az ajtón:D:D:D xD, na, szóval ott meg így volt kiírva, hogy "ÉXEREK":):):) Mostanában nem jártam arra, de évekig úgy volt, és valszeg még most se cserélték le:):):)
2019. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*Ja de egyébkén tlehet, hogy örülne, hogy kreatív vagy; meg pl volt Négyessy, ő ilyen néven publikált, hogy ssssy :):):):)


Szóval szerintem tuti nem haragudna:) Leeht, hogy jófejnek is tartana :):)

2019. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*tévesztette XD
2019. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gálvölgyitől egyszer megkérdezte valaki hogy a vezetéknevét a végén i-vel, vagy y-nal írja.

Azt válaszolta hogy " hát írja le..."

:D

2019. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!