Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Westerosra utazok. Tudnátok...

Westerosra utazok. Tudnátok válaszolni néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Elhatároztam,hogy az idei szabadságomat Westeroson töltöm,de megfogalmazódott bennem néhány kérdés,így a gyakori kérdések népéhez fordulok.

Elég a személyi,vagy kell vízúm is?

Királyvárban már van e reptér,vagy sárkányháton kell Westeros-ra utaznom?

A Vörös toronyban biztosítanak magyar nyelvű idegenvezetést?

Lehet e találkozni Megnyomorított Bran királlyal?

Tyrion Lannister-el lehet e közös képet csinálni?

Dorne-ban melyik a legjobb strand?Tényleg a Martell lányok a legjobbak az ágyban?

A Síkvidéken Óvárost vagy Égikertet érdemesebb megnézni?

A Hat királyság és Észak határán van határellenőrzés?

Deresben már kijavították az Éjkirály elleni csata során keletkezett károkat?A vár már látogatható?És ha igen,akkor a kriptába kell külön belépőt venni?

Ha falon túlra megyek túrázni mennyi az esélye,hogy találkozok Havas Jon-nal és a vadakkal?Szellemet meg lehet simogatni?Tormund-tól lehet óriás tejet venni?

Hajóval át lehet e menni Essos-ra?Meg lehet nézni azokat az elefántokat,amiket annak idején az Arany kompánia ott hagyott?



2019. aug. 14. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2019. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Túl hosszú , ezt nem olvasom el :) Majd talán holnap :D
2019. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos minden kérdésedre negatív a válasz.

Az történt ugyanis, hogy a futball láz magasra csapott és egy hiper-szuper kupa mérkőzéssorozatot rendeztek, ahol a döntőbe a Wasteros és az Essos válogatottja került. Sajnos a két félidő során az eredmény számos elképesztő akció és tömérdek gól után döntetlenül alakult és a kétszer tizenöt perc hosszabbítás sem hozott döntést és itt kezdődött a tragédia.

Ugyanis olyan hiper-szuperek a játékosok, hogy azóta is mindenki belőtte a tizenegyest, már huszonkilencedik éve tart a döntő, eddig még senki nem hibázott, így a játékosok és a nézők, meg mindenki a pályán élnek, képtelenek onnan szabadulni és mindenki a mindent eldöntő gólra vár.

2019. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Hat ez egy se nem vicces se nem kreatív kérdés.
2019. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Westeros nem EU tagország tehát kell vízum. Amikor én voltam még nem volt reptér, de a sárkányt sem ajánlom. - Én hajóval mentem - A vöröstoronyban sajnos nincs magyarnyelvű idegenvezetés. Feltételezem beszéled a közös nyelvet, de a felső Valyr is elég ismert. Brannel nem találkozhatsz, hiszen ő északon van a föld alatt. Tyriont sem találod a királyi udvarban. A dornei lányokról sajnos nem tudok nyilatkozni, de a nyárson sült viperát és a vérnarancsot meg kell kóstolnod! Van határellenőrzés, de hogyha a Cailin árkon keresztül mész ott elég csak a személyi. Amikor én voltam a várat a Boltonok kibérelték esküvőre, úgyhogy oda nem tudtam bemenni, de rendezvények között látogatható. Az egynapos bérlet árában benne van a kripta is. Havas Jon halott de felőlem találkozhatsz vele... szellemmel és a vadakkal sajnos nem találkoztam, de lehet neked több szerencséd lesz. Az elefántokat sajnos visszaszállították természetes élőhelyükre.
2019. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
90%
Nem igazán.
2023. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ez a nagy hajcihő,mennél inkább a budai várba viktor királyt meglátogatni
2023. febr. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!