Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon ha Hitler a zsidók...

Vajon ha Hitler a zsidók helyett a városi bicikliseket választja ellenségképnek akkor más lenne a mostani megítélése?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy vallási etnikum helyett a társadalom egy olyan csoportját választja akit mindenki utál vajon máshogy írnának róla a történelemkönyvek?

2019. aug. 16. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Most durva leszek: Hitlert nem a zsidóellenessége miatt utálják, hanem a világháború miatt. Az megvan, hogy a szövetségesek soha nem bombázták a haláltáborokba vezető vasútvonalakat?
2019. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Mit vétettek neked szegény bringások, hogy szerinted közutálatnak örvendenek?

Mellesleg értem a kérdést, de nem lenne más a megítélése, egyrészt azért, mert vereséget szenvedett, így vesztesként semmiképpen nem lehet pozitív, mert a történelmet a győztesek írják, másrészt nem csak a zsidók voltak az útjában.

Voltam Hollandiában és mivel hollandul nem tudok, csak németül, volt aki szóba sem akart velem állni, amíg ki nem derült, hogy magyar vagyok, vagyis utálják a németeket a hollandok, a franciák, a britek, a belgák, meg az oroszok is, aztán az USA és még ki tudja milyen nációk, például a lengyelek, csehek, stb...

A zsidók a francba sincsenek, csupán az oroszokból háromszor annyi embert küldtek a másvilágra a háború következtében, nem beszélve a többi nemzetről, például a mi családunkban apai és anyai ágon is minden katonakorú fiatal elesett mindkét világháborúban és bár nem ismertem őket, ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni.

Biztosan tudom, hogy nem voltak sem nácik, sem nyilasok, de ha egyszer megjött a SAS behívó, nem volt mese, menni kellett a mészárszékre áldozatnak és/vagy gyilkosnak. (SAS=Sürgős Azonnal Sürgős)

Legjobban persze a német néppel tolt ki, akikből egész nemzedéket pusztíttatott ki és porig romboltatta az országukat, mérhetetlen szenvedést zúdítva rájuk és a világra.

2019. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bicikli gyárak Hitlerrel reklámoznák bizonyos modelleiket, hogy az ő termékük túlélte a krematóriumot is.
2019. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Velünk van a baj sok kereküekkel.

Sok négytagu családban négy autó van.Magyarán a kényelmes fenekünkel öljük magunkat.

Hatminc éve nem volt ilyen feszültség az utakon,és nem a bicajosok voltak kevesebben.

2019. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kissé más lenne, hisz ma nagyon démonizálva van, mivel a biciklistáknak nincs akkora lobbierejük, mint az általa kiválasztott csoportnak.
2019. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!