Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van valami jövendölés arra...

Van valami jövendölés arra vonatkozóan a nyirkai jóslatban, hogy ez a Fidesz világ mikor és hogyan ér véget?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A jóslatom a következő. Ameddig van Magyarország, addig van Fidesz.
2019. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Reméljük soha.


Amíg a jelenlegi ellenzéki paletta van addig biztos nem!

2019. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nem kell sok időnek eltelnie, ne aggódj.

Fel fogja váltani egy másik párt őket, az ÖDESZ, hiszen a végtelenségig ők sem maradnak fiatalok.

2019. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bosszús vagyok, hogy a kérdést a vicc kategóriába helyezték át, egyáltalán nem viccnek szántam és így úgy néz ki mintha én nyitottam volna szándékosan viccnek szánva. Bármelyik egyéb kategóriában legalább nem tették volna tönkre az egész értelmét. A nyirkai jóslatban sokan vélték azonosítani a két egymással harcoló alakot Gyurcsány és Orbán személyeként. Arra gondoltam hátha mára van úgymond további "fejlemény", hisz sajnos a jövendölések mindig akkor nyernek értelmet mikor már megtörténtek vagy folyamatban vannak éppen. De a vicc kategóriában futtatva természetesen nem tartom fent tovább a kérdésemet és nem kérek válaszokat a továbbiakban. :)
2019. aug. 19. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

"Bosszús vagyok, hogy a kérdést a vicc kategóriába helyezték át, egyáltalán nem viccnek szántam és így úgy néz ki mintha én nyitottam volna szándékosan viccnek szánva."

Én csak röhögök rajta, mert még arra se vették a fáradtságot hogy legalább a kérdéshez kapcsolódó kategóriába helyezzék át, csak véletlenszerűen bedobták a humor kategóriába.


Ha a politika kategóriában nem maradhatott, miért nem ide került? https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas

2019. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!