Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Neked miért lila a hajad?...

Neked miért lila a hajad? Beütötted?

Figyelt kérdés
Várom a sztorikat. :) :D XD

2019. aug. 21. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Na jó, ezen szakadtam egy jót :DDDD
2019. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

(Ennek a kérdésnek az a sztorija, hogy egyszer pár évvel ezelőtt egy tömegközlekedési eszközön láttam egy csajt, valami olyan brutál természetellenes lila árnyalatúra be volt festve haja, hogy fúha, nagyon elcsodálkoztam rajta, és akkor ezt gondoltam, de mondtam ki hangosan, hogy "Neked m'é' lila a hajad, beütötted?" Aztán el kezdtem ezen a gondolatomon mosolyogni:):):) Há' magától meg direkt nem lesz ilyen, biztos beütötte:S :) Vagy nemtom, mi lelte, hogy ilyen színt választott, nagyon érdekes lett. :) Lehet, hogy csak rossz hete volt :S, és fel akarta valamivel dobni. :)

azért van ott a busz a kulcsszavak között. :) )

2019. aug. 21. 15:58
 3/18 A kérdező kommentje:

:):)


Várok kitalált történeteket, sztorikat hozzá:) Ha valaki tud valami jó kis kreatív sztorit szőni egy ilyen mondat köré. :) Valós is lehet akár, ha valakinek van. :) (Ja és persze természetesen nem szeretnék senkit bántani, aki ilyen hajat akar, csak nyugodtan:))


Egyébként mégegy dolog eszembe jutott ezzel kapcsolatban, lehet, hogy pl Descendants-rajongó az illető, nem tudom mikor volt ez, de évekkel ezelőtt; és lehet, hogy akkor jött ki az első film. :)

2019. aug. 21. 16:05
 4/18 A kérdező kommentje:
*Márminthogy tényleg nyugodtan, szép szín a lila, szeretek mindenkit.
2019. aug. 21. 16:07
 5/18 A kérdező kommentje:
*mármint:", de nem mondtam ki hangosan"
2019. aug. 21. 16:08
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Biztos nagyon fájt a haja az illetőnek
2019. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem jutott elég levegőhöz. Fuldoklik.
2019. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Engem az utcán betalált 2 bomberdzsekis kopasz és szétverték a hajam, azért lila. 😭
2019. aug. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lilahagymára cseréltem le a hajhagymám.
2019. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#2 Én is a természetes lilát szeretem a lányokon.
2019. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!