Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A program nem válaszol?!

A program nem válaszol?!

Figyelt kérdés
Mert? Kérdeztem tőle valamit egyáltalán??
2010. júl. 13. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De ilyenkor is legalább egy biccentés vagy valami:/
2010. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egy határozott nemtudom
2010. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na, akkor nincs gond. Nem kérdeztél tőle, és ő nem válaszol a fel NEM tett kérdésre. Ennyi.
2010. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A legszebb az, hogy egy másik progi kérdezett tőle valamit,ez meg bedurcult, hogy nem hagyják szépen semmitsemcsinálni és most azt tudatja veled a kis genya, hogy neked SEM mondja meg a választ :-DDD ( Vagy ezek súgdolóznak a hátunk mögött??!!??Vazzeee...Kapcsold ki! Kapcsold kiiii!!! )
2010. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Te, utolsó! Ne szólj bele az én válaszomba, mert az az egyetlen jó válasz! Annyira egyszerű! Azért nem válaszol a program, mert nem kérdeztek tőle semmit!!


xD

xD

:D

2010. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pssszt! Figyu! 19:45-ös csókos a programoknál! Lehet, hogy azért tudja az egyetlen jó választ, mert ő is program... Jobb lesz vigyázni... Kapcsold ki! Kapcsold kiiii vazzzeeee!!!!
2010. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, én egy olyan program vagyok, amely megfigyel bizonyos embereket, főleg, akik azt teszik vele, mint amit te tettél velem!

Tehát megfigyellek, és nem tudsz kikapcsolni!


És téged is, kérdező!



xDxD

:D:D

2010. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nah, akkor letépem a szürke öltönyt és kivillantom a Neo Man ruhát és lepingellek a hálózatról egy hajlított kanállal és egy éjszakai napszemüveggel:-D

Látod, kedves Kérdező? Nem véletlen, hogy a programok nem válaszolnak... én se válaszolnék ilyen borzalmas figyelő terror láttán...tisztára not respondolnék én is...persze, ha nem lennék Neo Man!

Ikszdéikszdékettőspontdékettőspontdé alias Figyelő avagy Kukker ProgMan! Most kezdődik az igazi csata! Nincs több filler! Grrr! Hádzsime!

2010. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Úgysenyersz!
2010. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már nyertem is, csak nem vetted észre, annyira gyors voltam :-PPPP
2010. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!