Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek igaza volt Vikinek?

Szerintetek igaza volt Vikinek?

Figyelt kérdés

A múltkor ültem a buszmegállóba. Akkor jött oda hozzám Lázár Jani, megkínált a kis CBA-ban vásárolt fekete színű, pattintós cigijéből. Drágállta, mert drágult 20 fillért és most már 508 Ft-ért kapni. Ahogy dohányoztunk a padon beszélgettünk arról, hogy milyen jó a közegészségügy, és mennyire különleges, hogy a kormány rááldozza a pénzeket, nem pedig a magánegészségügyet erősíti, hogy abból több adó bejöjjön. Pff bezzeg Ausztriában... Fel voltunk háborodva. Eközben betoppant Németh Sziszi is, és éppen falatozott egy nagy adag gyrost. Azt mondta, hogy ilyen jót még nem evett, jobb, mint a pöri! Viktor is megérkezett, leült mellénk, majd sóhajtott. "Hallod Viki!"-nyiffant oda neki Jani. "Szerintem tök jó, hogy megfelelő fizetések vannak az árakhoz... Az emberek tudnak félretenni, több céljuk lesz az életben, többen vállalnak gyereket. A CSOK-ra nincs is így szükség, még jó, hogy be sem vezettük, nem tudnának lakást venni, mert rohadt drágák lettek volna... Egyre kevesebben dohányoznak, mióta kiláthatóbb az élethelyzet, így kell ezt csinálni Viktor!"-Dicsérte János, Viktort.

Ezt már nem hagyhattam, már zavart: "De Vikk', így nektek nem lesz pénz helikopterre! Ne csináld már! Még az EU-s pénzeket is meghagytátok..."- "Tudom, de ha nekik nem lesz, nekünk sem!"-"De Viktor! Nincs igazad!"



2019. szept. 13. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
legalább kreatív lennél és nem szánalmas :(
2019. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, szomorú az én életem...
2019. szept. 13. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen "kérdések" után már a miénk is azomorú(bb).
2019. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!