Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik ha nem a fekete...

Mi történik ha nem a fekete macska megy át előttem hanem én megyek át előtte?

Figyelt kérdés
Ugyebár köztudott ha egy fekete macska megy át előtted akkor valami szerencsétlenség fog történni veled vagy valami mást ami rossz, na ma láttam egy fekete macskát velem szemben aki készült elmenni előttem de én gyorsan megkerültem őt ezzel így én mentem át előtte mivel péntek 13 van nem akartam hogy duplán érjen balszerencse de ugye ezzel nem tettem semmi rosszat? nem ütöttem lyukat a dimenzióba? vagy esetleg nem nyitottam meg ezzel semmiféle kaput a világunkba ahonnan rossz dolgok fognak jönni? nagyon aggódom mióta ez megtörtént állandóan pislákolnak a lámpák a környékünkön és kicsit félek :S szerintetek van ok arra hogy aggódjak?

2019. szept. 13. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha neked megy a tükör és valaki összetör? Én amúgy pont ma láttam egy lyukat, ami még nem volt ott azelőtt. Azt hittem, hogy lefolyó, pedig csak a nap tükröződött vissza rajta.
2019. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
Mivel te mentél át előtte, ezért a macskát érte balszerencse. A pislákoló lámpáknak ehhez lehet, hogy semmi köze, de az is lehetséges, hogy a macskát olyan erős balszerencse érte, hogy esetleg el is pusztult szegény - pl. elütötték (Gondoljunk csak bele-egy ember sokkal nagyobb tömegű, mint egy macska, ezért kg-onként vett balszerencsével számolva könnyen látható, hogy az emberek nagyobb kárt okozhatnak). Ebben az esetben elképzelhető, hogy a lelke visszatért az örök vadászmezőkről, hogy bosszút álljon rajtad.
2019. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Feltevésem szerint neked már annyi, hiszen nyilván a macska pusztult el helyetted, pedig neked kellett volna és így egy lyuk keletkezett a tér-idő kontinuumon, vagyis az emberiség és a világ léte immár a tét.

Legjobb ha sürgősen öngyilkos leszel, mert azzal talán még megmentheted a világot, de ha szólsz nekem, én megváltalak a szenvedéseidtől, mert jószívű ember vagyok és az emberiség jótevője is szívesen lennék.

Az is lehet, hogy valójában már forró kása lennél, a - kerülgeti, mint macska a forró kását - szólásból kiindulva.

Más szólásokat is figyelembe véve remélem nem macskanadrág volt rajtad és nem macskakő volt az útburkolat a lábatok alatt, de nem árulok zsákbamacskát, illetve nem játszok veled, mint macska az egérrel, hanem kimondom kereken, hogy kilenc életed lehet, mint a macskáknak, így egyet simán lepasszolhatsz és akkor talpraesett leszel, mint ahogy a macskák is szoktak a talpukra esni.

Sajnos én már biztosan szerencsétlen lettem, mert elfelejtettem az Eurojackpoton játszani, pedig most egészen tuti, hogy milliárdos lehettem volna, nagyon kérlek, ne kövesd a példámat és engedelmesen fogadd meg a tanácsomat, mindnyájan jobban járunk, még akkor is, ha macskanyájról még nem is hallottunk.

2019. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy át kell venned a macska küldetését. Átadta neked a stafétabotot. Elvállaltad, amikor átmentél előtte. Mint a Will Turner a hajón.
2019. szept. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Mer ugye köztudott , hogy átment a Will Törner is egy fekete macsak előtt a hajón.
2019. szept. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De mi van akkor, ha a fekete macska előtt megy át egy fekete macska?

Akkor az, amelyik előtt átment, már nem szerencsétlenséget, hanem szerencsét hoz, nem?

2019. szept. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackHand2020 válasza:
és ha egy fehérmacska meg át egy fekete előtt, akkor hatástalanítja a fehér a feketét, és szürke lesz?
2019. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De mi történik akkor, ha a fekete vipera megy át?


[link]

2019. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz szépen, miattad és a hülye portál miatt amit megnyitottál most egy másik univerzumban ragadtam, ahol minden nap káposztasaláta az ebéd! Utálom a káposztát!
2020. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!