KezdƑoldal » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Humor » đŸ˜‚đŸ’‡đŸ€ŠđŸ˜»đŸ’ƒđŸšš szerintetek ezekbƑl a...

đŸ˜‚đŸ’‡đŸ€ŠđŸ˜»đŸ’ƒđŸšš szerintetek ezekbƑl a emojikbĂłl milyen mondatot lehetne kitalĂĄlni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 16:19
 1/8 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
Röhögtem, mert a feka haverom levĂĄgta a hajĂĄt, de annyira bĂ©na lett, hogy facepalmoztam, a macskĂĄmnak viszont tetszett, ezĂ©rt mentem Ă©s eladtam a kĂ­nai mozgĂłbĂŒfĂ©snek.
2019. okt. 15. 17:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
XDDDDDDD HÁT EZ NAGYON JÓ LETT😂
2019. okt. 15. 17:46
 3/8 anonim ***** vĂĄlasza:
EmesĂ©nek annyira fĂĄjt mĂĄr a feje, hogy kisĂ­rt kigĂșvadt szemekkel ĂŒlt fel a hĂĄziorvosĂĄhoz menƑ buszra.
2019. okt. 15. 18:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/8 anonim ***** vĂĄlasza:
62%

Könnyes bĂșcsĂș volt az ollĂłval,

Mivel megvĂĄgtam a szemem,

Égetett is, mint a cement,

Leintettem egy mentƑautót,

De aztĂĄn hazament.

2019. okt. 15. 18:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Egyre jobbak 😂😂😂😂😂
2019. okt. 15. 18:18
 6/8 anonim ***** vĂĄlasza:
Vihogva izzadĂł csĂĄvĂł szĂ©tvĂĄgta kettĂ© a fĂ©sƱt egy tĂ©glalappal; majd ebbe a fĂ©sƱbe egy cica beleszeretett, ezĂ©rt el kezdett gyĂșrni, Ă©s letette a jogsit.
2019. okt. 22. 18:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/8 anonim vĂĄlasza:

Elmentem este egy buliba , Ă©s egy feka csĂĄvĂł hozzĂĄmdörgölƑzött a tĂĄncpaketten , a bugi közben annyira hevesen csattogtatta a rĂĄgĂłt a szĂĄjĂĄban , hogy a hajamba pukkant Ă©s bele is ragadt .

Tökön rĂșgtam Ă©s az Ă©rzĂ©stƑl ilyen fejet eresztett 😂

Hazajönni 2 óra stopp utån csak egy kamionos båcsival tudtam.

MĂĄsnaposan a tĂŒkör elƑtt a törtĂ©ntek fĂ©nyĂ©ben lenyisszantottam a hajam , Ă©s a macskĂĄm enyhe vaksĂĄgĂĄban egy cicusnak nĂ©zett , azonnal bekanosodott rĂĄm , Ă©s azĂłta is ĂŒldöz .

2019. okt. 22. 18:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Milyen kreatívak vagytok 😂
2019. okt. 22. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!