Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy nyert napóleon a coruscan...

Hogy nyert napóleon a coruscanti csatában linkoln ellen?

Figyelt kérdés

Érdekel a történelem ezért kérdem.


Azt tudom hogy mátyás király épp sztálingrádi csatában harcolt a föderáció seregei élén a maják ellen és majdnem győzött amikor jöttek a tatárok hillary clinton vezetésével.



2019. okt. 21. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Segítségül hívta Jézust, aki elengedte küklopszt és megette a természetes ellenségét Atlaszt. Mindeközben Putyin palacsintát süt a Szerb dezertőröknek, amit támogat az ALDI és a Coca-Cola.
2019. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lucifer te kit támogatáll az ütközetben ahol a kraytsárkány megette orbánt,aki a piréz hadseregek ellen vonúlt a clónseregel?
2019. okt. 21. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a skááj vekkert a texaszi dobost vagy dobozt vagy tobozt. De csak azért, mert a Lucas név hasonlít a Luciferre, a dob hangja meg az üstre. Bár amikor Dózsa Györgyöt megették a törökök, hogy Mengele ne tudja tanulmányozni a vérét egy hétig nem ettem gyrost, csak laktóz mentes vegán virslit Ukrajnából. Halott pénzt is csak a hyperinfláció emelte fel, amikor a hidotőke értéke esni kezdett egy elhagyott pigemus templomban, ahol bombát is találtak, meg mindent is.

Nem a pirézek földjét sózták meg a magyarok a kínaiknak? Mert őket akkor adom...

2019. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!