Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet ilyen csirkét kapni...

Hol lehet ilyen csirkét kapni aki el énekli a karácsonyi dalokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 23:39
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. okt. 24. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem inkább ilyet

Ez bizarabb🤣

2019. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos a kérdésre a válasz nagyon komplex,bonyolult,sőt szinte lehetetlen megszerezni de azért írd meg hogy sikerült-e.


1.szerez egy eszkimót az atacama sivatagból aki folyékonyan beszél latinul,ő majd elmondja a maja fordítónak hogy hol van a kecske.


2.igen kecske,a szent retard kecske aki mindig retard ezért nehéz megfogni anélkül hogy ne hülyülly meg,de ha megvan táncoljatok mc zsolax-lenn az utszán című klaszikusára tangót,a kecske ezek után elmondja a templom helyét


3.a szent piréz templomét(természetesen)ahól a szent grál,hitler bajsza,a frigyláda és thanos kesztyűje közt van valahol a csíkos szatyorban a szent kupon.



4.a szent kupont beviszed a coruscanti régiségkereskedőhöz aki ad egy dragonball-t amit picardlapitánynak kell adnod izlandon,a balpárt miniszterei társaságában.


5.ezután már gyerekjáték,a kapott tépapót eladó lucifernek aki Nokedlit és csirke lábakat ad,a csirkelábakból pedig lord sidious feltámasztanak neked 17 parizelért cserébe az ÉNEKLŐ CSIRKÉT



Szívesen az admirális

2019. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyesírás nem az én hibám az eredeti umpalumpák által írt könyvből másoltam ki neked szó szerit,kedves kérdező.


Az admirális

2019. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Admirális! Engem nem zavarnak a helyes ír ásóid, bárcsak mindenki ilyen választékosan fogalmazná meg a semmit!
2019. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Főnök! Esetleg egy stresszoldásra alkalmas gumitojás nem érdekli, amiben egy embrió van ?


[link]

2019. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!