Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha meghaltuk s nincs élet a...

Ha meghaltuk s nincs élet a halál után, akkor honnan tudjuk, hogy nem vagyunk? Mert ha tudjuk, hogy nem vagyunk, akkor mégis vagyunk!

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszol és nem álmodol, honnan tudod hogy vagy? :)
2007. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Huh de zavaros egy kérdés ez...de jogos...jó kérdés,tényleg hogy van akkor is ez????????????
2007. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
64%
Mi, emberek, ilyesmiről nem tudunk semmit. Ahol ezt állítják, az a biblia, amiről viszont tudjuk, hogy Isten szava. Tehát ezt Ő állítja, és amit Ő állít abban ne keressünk mindig logikát, mert úgysem értenénk meg.
2007. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Honnan tudod hogy nincs élet a halál után????


Mi van ha mégis van??? És nézzük szeretteinket a felhők közül...

2007. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni,hogy nem vagy.Akkor már nem lesz,érzékszerved,gondolatod,semmi,és ebben az esetben már nem számít,hogy nem tudod,hogy nem vagy,vagyis meghaltál,megszűnsz teljes mivoltoddal együtt.
2007. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem fogod tudni hogy nem leszel, mert nem lesz agyad. olyan leszel mint egy korhadt fadarab... az honnan tudja magáról, hogy létezik?
2007. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

A Biblia azt írja h "az élők tudják hogy meghalnak, de a halottak semmit sem tudnak" (Prédikátor 9:5)


A halál a nemlét állapota és ezt az élők tudják. A halottaknak már nincs mit tudniuk.


Olyan amikor 'tudjuk h nemvagyunk' --> olyan nincs :)

2007. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ha meghalunk egy másik dimenzióba kerülünk..ahonnét már nincs kapcsolat a földi élettel...

onnét tudod, hogy nem vagy, pl a halál beálltakor, hogy egyre több jelét tapasztalod, hogy fura dolgok történnek meg veled, látod a saját temetésed, és hiába állsz ott és mondod, hogy nem haltál meg...:-( csak tovább siratnak


a halál után a lélek -- felszabadul és várja a következő testet ahová újból leszülethet... leszületés után --memória törlés, egyéb hipnózis alkalmával ezek a régi életek feltárhatóak..

a materialista szemlélet ezt nem fogadja el..aki hiszi aki nem járjon utána

2007. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
én már voltam halott.és tudtam hogy nem vagyok.nem tudom honnan,csak úgy tudtam.aztán 9 perc után visszahoztak.pedig sokkal jobb volt úgy.sose éreztem még azt a nyugodságot és boldogságot mint abban a 9 percben.jó volt!!
2008. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudod hogy nemvagy! és azt se tudod hogy vagy mivel nem élsz....-.-
2008. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!