Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy ityeg a fityeg?

Hírnök kérdése:

Hogy ityeg a fityeg?

Figyelt kérdés
-Mit jelent az ityeg és a figyeg szó? Ki mit javasol?-

2019. okt. 31. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy lógatják. Mai nyelven mi fa.. van veled?
2019. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól fityeg. Köszönöm kedves kérdésedet. Megtisztelő. Vagy jól ityeg, vagy mivanmáá' ,na. :) :) :)


Egyébként valójában onnan jött, hogy a getyif szót megfordították. Kétszer oda, egyszer vissza, meg úgy keresztbe is ,d e úgy nem állt jól, nem mutatott ojan lyól szilveszteri dekorációként, ezért bezárták az egészet egy üveggömbbe, mert rosszul fityegett volna, és így ezáltal semlegesítették a léha ityegő-hatását, de ez egy hűvös tekintetű pankrátornak nem tetszett, ezért szankciókat vont maguk után, de amik ezután körberepülték a Földet, és ezután majdpedig leszakadtak. És vitték vele a kilincset is , az pont alatta volt, amikor leesett, ígyhát az meg pedig belefúródott a földbe, pont lent ragadt alatta. De őt se kellett ám félteni, mert kilómérföldekről kiszúrta, hogy jön egy másik, de akkor már késő volt, mert már leityegett róla a kéxín, de azért már majdnem betalált a hógolyó a szekrény alá, ahova célták, ahova szánták. De ekkor szerencsére megjelent a cövetlabda, és széjjel bézbólütőzte a kiírást, annak ellenére, hogy nem volt hamisítvány, hanem eredeti volt, én pedig most kiestem a szerepből. XDDD :D Már én is elveszítettem a fonalat, de majd remélem, meglesz. :D :)

2019. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Balról jobbra
2019. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a poén füldet ért. mindegyik zöldet ezért!
2019. nov. 1. 03:45
 5/8 A kérdező kommentje:

földet.


A XYZ javítaná meg a rézfánfütyülő billentyűzetet

2019. nov. 1. 03:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Most rímelünk vagy ityegünk?

Amúgy nem minden fityeg ityeg, ha minden ityeg fityeg.

2019. nov. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha füledet érte az sem baj,

legalább hallod ahogy csattog makkod.

2019. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre a leginkább ugyanennyire zavarba ejtő válasz nem más mint: ityeg az ha ityegtetik. Ezután nem fogja újra megkérdezni senki hogy hogyan is ityeg
2019. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!