Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Alvás helyett valami mással...

Alvás helyett valami mással (pl telefontöltővel) is feltölthetem magam, hogy ne legyek fáradt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hálózati feszültséggel gyorsabb!

Nem fogsz fáradtságot érezni.

2019. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?

Ha telefon vagy!

2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, biztosanám, csak épp most néztem a V.i.tcs-et, az animinátorok nemigazán örültek a kvinteszenciának!! :) Ugyhogy én azért azzal a helyedben vigyáznék!!! :P :) Inkább menj ki a napra, meg én asszem, hogy ha be van borulva, egy szintig a szoli is jót tesz! :) Ja meg asszem, van külön erre kialakított szoli is:D :D
2019. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Na jó, a Vitcs az W.I.T.C.H volt (Ja és ami egyébként cool♥♥) , de az úgy nevezett "animinátoroknak' nem jegyeztem meg a valódi nevét, ja és a szóliból meg tényleg van olyan, ami direkt arra megy, hogy egézségecs is legyen még. :) Ja és a kvint esszenciával tényleg vigyázz!!! :) Úgyhogy szoval én még mindég ajánlom a nNapot!! :)
2019. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dugd fel magadnak a töltőt az biztos segít :)
2019. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!