Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az érettségi vizsgán úgy...

Az érettségi vizsgán úgy megyek át hogy a vizsgapapírt leteszem a földre azt csak szimplán átmegyek rajta?

Figyelt kérdés
Akkor már csak meg van a kettes nem? :D
2019. nov. 12. 21:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ahhoz kétszer kell átlépnem? :))
2019. nov. 12. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát évtizedek óta nem hahotáztam ekkorát, még a hasam is megfájdult ettől a zseniális poéntól! Köszönöm hogy mosolyt csaltál megfáradt arcomra, a Jóisten áldjon meg sok jósággal! Ilyen emberekre van szükségünk akik egy kis fényt hoznak ezekbe a sötét esztendőkbe!
2019. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ha eredeti Nike cipőben teszed ezt, akkor eredetiség vizsgát is kapsz mellé.
2019. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív megoldás lenne, de szerintem túl sok pontot nem kapnál érte. :) Bár, ha ráírnád a lapra, hogy 13%, lehet, hogy elérnéd. :):):) (Nagyot kéne hajolni,de talán lenne esélyed. :))
2019. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi sajnos nem elég, mert Mariska néni, aki már ötven éve vizsgáztatja a diákokat, ragaszkodik ahhoz, hogy rajta is átmenj, legalább háromszor, mert annyi a magyar igazság és ő szereti az igazságot, meg a diákcsemegét.

Olyannyira, hogy meglehet, pótvizsgára küld, főleg ha nem voltál teljesen ügyetlen, mert akkor számára garantált a második találkozás, bár ezt eddig még senki nem vállalta be, pedig Mariska néni még esti iskolákban is vállal vizsgáztatást, hátha egyszer egy második esélyt is kap, vagy ad, most egy kissé összekavarodtam, de nem csoda, mert a diákok többsége azonnal rémült magolásba kezd, ha csak egy pillantást vet Mariska nénire, így ő a leghatékonyabb tanfelügyelő a világon, amiért számos elismerést kapott már különféle oktatási intézményektől.

2019. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mariska néni biztosan meghúz, hogy meghúzd öt még egyszer amolyan ráadásként :D
2019. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már diplomát is átmennél!😂
2019. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!