Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fideszes egy olyan szerkezet...

A fideszes egy olyan szerkezet, ami a krumplit szavazattá alakítja át?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah.
2019. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem mindig, anyámék is kaptak köszönettel átvették és nem oda szavaztak.

Anyám azt mondja előbb szavazna az ördögre akár mint a fideszre.


De én még jobb vagyok nem kaptam semmit de ha kapnék átvenném és el se mennék szavazni (így se megyek el..)

Szóval nem működik jól a gép!

2019. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah.
2019. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsóka55 válasza:
Kire lehet szavazni a FIDESZ-en kívül? Komcsikra, hogy visszajöjjön az a világ, ami senkinek nem jó? Tudsz jobbat? Akkor hajrá! Ha nem tetszik, menj el az országból, bármikor lehetőséged van rá.
2019. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 wagnerur1 válasza:

Ami biztos, hogy a krumplileves legyen krumplileves.


Pártfüggetlen. Valódi alternatíva nélkül a jelenlegi rendsz@r betonozva. A mostani, pártállástól független politikai csoportok eltávolítása egy lehetőség lenne, de szerintem a már erre is felkészültek, így az utánpótlás is kész. Szkeptikus vagyok egy valódi váltással kapcsolatban. Esetleg a krumplilevesre szavazhatunk még.

2019. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!