Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fiam az esküvői meghívó...

A fiam az esküvői meghívó helyett a feleségemnek írt szerelmes levelet küldte el ajánlva a főnökömnek, aki ráadásul férfi. Most mi lesz? Hasonló helyzetben te mit tennél?

Figyelt kérdés
Az is lehetséges, hogy a feleségének, nem tudja megmondani :D Feladó a levélen én vagyok, így tagadni sem tudom :D
2019. dec. 4. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre válaszolhatok egy régi kabarétréfával?


A vezérigazgató megkéri a főkönyvelőt, nézzen utána, a főmérnök hova megy el minden nap délben, munkaidőben. Pár nap múlva a főkönyvelő jelenti:


– Igazgató elvtárs. Kiderítettem, hogy a főmérnök minden délben a kocsijával a lakására megy, hogy ott a feleségével egy szerelmes órát töltsön el.

– Ez dicséretes, de miért munkaidőben?

– Vezérem, húsz éve dolgozunk együtt. Engedd meg, hogy tegezzelek?

– Persze, Gézám, tegezz nyugodtan.

– Sóval, a főmérnök délben a kocsiddal a lakásodra meg, hogy ott a feleségeddel khm, ügye érted!

2019. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D
2019. dec. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!