Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Holnapra össze kell gyűjtenem...

Holnapra össze kell gyűjtenem a legjobb vicceket amiket tudok. Ez szép és jó, de én egyet sem tudok. Milyen jó vicceket tudtok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
TUDOK, DE MIÉRT KIABÁLUNK EGYMÁSSAL?
2019. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben feltetted volna a kérdést, azt válaszolnám, menj el a könyvtárba viccgyűjteményért.
2019. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Fizika érettségi:

- Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?

- Diák: Lehúzom az ablakot.

- Tanár: Nagyon jó. A vonat 130 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm * 900 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegő. A fülke térfogata 6,3 köbméter. Mennyi idő alatt cserélődik ki a fülkében teljesen a levegő?

A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következő delikvens:

- Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?

- Diák: Leveszem a pulóverem.

- Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz?

- Diák: Leveszem az ingem is.

- Tanár: Ne őrjítsen meg, 38 fok van és 85%-os a páratartalom!

- Diák: Akkor leveszem a gatyámat is.

- Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van b**ikkal?

- Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi b**i megerőszakol, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT!!!

2019. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Felállsz és azt mondod: "Én kérem nem tudok egyetlen viccet sem. És ez nem vicc!" Meglesz az ötös.
2019. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Egy gumipapucsnak holnapra össze kell gyűjteni a legjobb vicceket, amit tud.

Ez szép és jó, de ő egyet sem tud.

HAHAHAHAHA!

2019. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Julia ablak akart lenni de Capulet
2019. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#1 JÓVANNA:D VALAHOL KIBÁLNI IS KELL NEMDEBÁR??? (REMÉLEM EZT MOST ORDÍTVA OLVASTAD FEL)
2019. dec. 5. 21:06
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 nagyon gonosz vagy:( én csak le szertném élni a gumipapucs életem boldogan, úgy h tudok jó vicceket, erre te bullyingolsz:((((((
2019. dec. 5. 21:09
 9/9 A kérdező kommentje:
#2 nyugigumi még gyorsan kirohanok a könyvtárba
2019. dec. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!