Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meg lehet enni a telefon...

Meg lehet enni a telefon aksiját? Ha igen, akkor nem ráz meg?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ehető.

De elfogyasztás előtt le kell meriteni!

2019. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 citromfűlevél ***** válasza:
100%
Nagggyon finommmm.
2019. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltöltődsz tőle 🤣
2019. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Kérdések hiányában visszanyúltam arra az időre, amikor én még nem aktiváltam magam.

Az ember vészen egy telefont, tele fonállal, fonalas gombával. Kettévágja lapjára, hogy lehessen tölteni. Majd gondosan kiklopfoljuk a pékernyőt, a berűleves gomba-billenőket és amit még benne találunk apró szeletekre vágjuk és összezűzzuk. Elótta az aksit természetesen kiemeljük, majd kiklopfoljuk. Ezután az apróra zúzott darabokkal megtöltjük a kettévágott telegombát az apróra vágottakkal, majd közé helyezzük a kiklopfolt aksit.

Ezután bedugjuk a 220-ba és grillezve ízlés szerint megsütjük. Pontosabban először kisütjük.

Ja, ha közben csörög, akkor nem sült még át rendesen.

Annyira finom az aksival töltött telefon hogy még egyszer és még egyszer enne belőle az ember.

Szláv nyelven a még egyszer jisó ráz, vagy trisó ráz. Ott ráz. Az ember meg magyaráz.


Már-ki

2020. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!