Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy született meg az első...

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Hogy született meg az első reakció az atomokkal, talán ő maguk döntötték el az oszlopot ezáltal megdöntve, a nyereményt, ami a fiziológiai hatások által nyújtott görbére méretezve lett?

Figyelt kérdés
Van a röhögés, és az atomok, ez a hanghullámhossz, elásta magát a szélben, a dombon, aztán, a rezgés az atomokat megkötötte, erre az atom megszólalt, ne üss, a proton beszélt, nem ütlek, csak vonzódom hozzád. Így, az első hanglöket megszületett: "EHH" :D

#Rossz-Humor
2019. dec. 16. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Áh, szóval tourna-ment be rakta őket, mint én régen a köveket, az úgy volt, hogy volt 2 kő, és addig ütöttem őket egymásnak, ameddig az egyik el nem tört, és amelyik teljes maradt, az tovább jutott, és másik ellenfél kellett neki, mindezt, volt, hogy 10 órán keresztül játszottam, igen, én voltam az. :)
2019. dec. 16. 22:05
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy készítők, köszi, hogy fenthagytátok az igen fárasztó kérdésemet :)
2019. dec. 16. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben mi a humor?
2019. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Várj, várj, jelenleg semmi, de nem volt itt még 2 válasz véletlenül?
2019. dec. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!